HAKKIMIZDA

THD Harmonik Çözümleri

THD Mühendislik, endüstriyel tesislerde elektriksel güvenilirliğin sağlanması amacıyla harmonik analizi ve çözümleri konusunda danışmanlık hizmetleri sunan ve optimal çözümler üreten bir elektrik mühendisliği firmasıdır. Ürün gruplarımız arasında aktif, pasif ve hibrit harmonik filtre sistemleri, harmonik filtreli kompanzasyon sistemleri, nötr – toprak gerilimi çözümleri ve A sınıfı enerji kalitesi analizörü yer almaktadır. THD Mühendislik 400’ün üzerinde tesiste analiz ve projelendirme, 200’den fazla tesiste ise başarılı saha uygulamaları hayata geçirmiş ve harmonik problemlerine karşı etkin çözümler sunmayı garanti etmektedir.

Misyon ve Vizyon

THD Mühendislik’in misyonu, endüstriyel tesislerdeki harmonik problemlerini bilimsel analiz yöntemleriyle tespit etmek ve fayda – maliyet optimizasyon ilkesi gözetilerek problemlere en etkin çözümü sunmaktır. Bu alandaki vizyonu ise gelişmiş ARGE olanaklarına sahip olarak harmonik filtre teknolojileri alanında küresel ölçekte tanınırlığa sahip bir marka olmaktır.

İlkelerimiz

 • Ticari faaliyetlerimizi etik kurallara, kanunlara ve tüm paydaşlarımızın haklarına saygılı bir tutum içerisinde sürdürmek,
 • Dürüstlük ve faydacılık ilkesini ticari çıkarların önünde tutmak,
 • Mühendislik faaliyetlerimizi bilimsel ilkeler ışığında sürdürmek,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı üst düzey bir hizmet kalitesi anlayışına sahip olmak.

Sosyal Sorumluluk

Teknisyen ve mühendis adayı olan meslektaşlarımızın teknik altyapılarını güçlendirmek amacıyla, öğrenim görmekte oldukları kurumların talepte bulunmaları halinde, faaliyet alanımıza giren konularda seminer ve eğitimler düzenlemek sosyal sorumluluğumuzdur.

Switch The Language

  THD POWER endüstriyel tesislerde elektriksel güvenilirliğin sağlanması amacıyla harmonik analizi ve çözümleri konusunda danışmanlık hizmetleri sunan ve optimal çözümler üreten bir elektrik mühendisliği firmasıdır.

  ADRES

  Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 / 1 Bakırköy / İstanbul

  TELEFON

  +90 212 698 17 77

  EMAIL

  info@thd.com.tr